Konkurs Technotalent 2014

Fundacja Technotalenty i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zapraszają do udziału w konkursie Technotalent 2014. Do wygrania 30 tys. zł oraz nagrody specjalne.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku od 18 do 30 lat, które realizują, zrealizowały lub planują zrealizować innowacyjne projekty techniczne, wzornicze lub społeczne.

Więcej…

 

Plener malarsko-fotograficzny w Krzeszowie

Krzeszów od wieków, za sprawą Ojców Cystersów, był miejscem przenikania się religii i sztuki. Dziś ponownie, za sprawą Opiekunów Sanktuarium, stał się miejscem rozwoju talentu młodych artystów. W dniach 22 – 26 września, w Krzeszowskim Opactwie odbył się plener malarsko-fotograficzny, w którym wzięli udział nasi uczniowie oraz warsztaty dla młodzieży okolicznych szkół, w których młodzież z Plastyka dzieliła się swymi umiejętnościami  z pozostałymi  uczestnikami pleneru.

W plenerze i warsztatach, oprócz uczniów naszej szkoły, wzięli udział reprezentanci:
Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Zespołu Szkół Nr 1 w Kamiennej Górze
Zespołu Szkół w Krzeszowie
Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce

Więcej…

 

Obchody 70-lecia Liceum Plastycznego w Supraślu

Obchody 70-lecia LP Supraśl to był wspaniały dla nas czas. Te trzy słoneczne dni przepełnione były emocjami towarzyszącymi spotkaniom absolwentów, nauczycieli tych obecnych, a przede wszystkich tych sprzed lat. To było nasze wielkie święto i duma z barwnej historii, którą wspólnie zbudowaliśmy. Oto krótka relacja fotograficzna z obchodów.

Więcej…

 

Wernisaże wystaw na 70-lecie Liceum Plastycznego w Supraślu

Obchody 70-lecia Liceum Plastycznego poprzedziły wernisaże wystaw prac Uczniów naszej Szkoły

RELACJA FOTOGRAFICZNA

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszego września Liceum Plastyczne w Supraślu uroczyście rozpoczęło Nowy Rok Szkolny.

Relacja fotograficzna z uroczystości

 

Wystawa "70 x 70"

DRODZY ABSOLWENCI LICEUM PLASTYCZNEGO W SUPRAŚLU

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić WSZYSTKICH ABSOLWENTÓW do udziału w wystawie z okazji 70-lecia szkoły, wystawy której tytuł brzmi „70 x 70“.
PRACE NALEŹY DOSTARCZYĆ DO 15 SIERPNIA DO SEKRETARIATU SZKOŁY. O wstępnej propozycji depozytu prac związanej z ewentualną kolekcją prac absolwentów, porozmawiamy po otwarciu wystawy. dobrego odpoczynku, wielu inspiracji!!! czekamy na prace które powinny być opatrzone informacjami, które będzie można wykorzystać w wirtualnym katalogu powystawowym.
Szersze informacje na stronie:

Wystawa "70 x 70"

 

stat4u