Spotkanie Rodziców z nauczycielami - wywiadówka

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera w Supraślu.
Spotkanie odbędzie się w niedzielę kończącą ferie zimowe - 8 lutego 2015 roku w pałacu Buchholtzów.

Serdecznie zapraszamy.

 

Wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego pt.: "Otwórz oczy"

Serdecznie zapraszamy na wystawę  pt.: "Otwórz oczy", prac uczniów Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera w Supraślu. Prace powstały w pracowni Podstaw Projektowania prowadzonej przez art. plastyka Monikę Sienkiewicz. Prezentowane są: kompozycje liternicze, realizacje w formie znaku graficznego, obrazowanie wybranych zagadnień percepcji widzenia, projektowe ćwiczenia z zakresu zmiany struktur, kompozycje przestrzenne,  makiety, plakaty autorskie i społeczne. Wystawę można oglądać w Galerii Młodych Młodzieżowego Domu Kultury na ul. Warszawskiej 79 A.

Więcej…

 

Konkurs plastyczny dla uczniów III klas gimnazjów 2015

X edycja konkursu plastycznego dla uczniów III klas gimnazjum

AUTOPORTRET - podobizna artysty wykonana przez niego samego. Często pełni funkcję narzędzia samopoznania i autorefleksji.

Artyści na autoportretach ukazują się w bardzo różny sposób np.: przy pracy, z rodziną lub przyjaciółmi. Przedstawiają się jako postacie historyczne, biblijne albo mitologiczne.

Wielu artystów malowało autoportrety niemal przez całe swoje życie m.in. Rembrandt van Rijn, Vincent van Gogh, Stanisław Wyspiański.

Więcej…

 

Kurs przygotowawczy do egzaminów wstępnych

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Artystycznej EduArt w Supraślu
organizuje Kurs przygotowawczy do egzaminów wstępnych do Liceum Plastycznego w Supraślu.

Więcej informacji...

 

IV konkurs literacki - Artur Grottger słowem malowany

Liceum Plastyczne im Artura Grottgera zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego do udziału w IV edycji konkursu literackiego „Artur Grottger poezją malowany”.
Pragniemy zainteresować młodych ludzi twórczością i osobowością polskiego malarza, pokazać jego wielki patriotyzm, upowszechnić jego dzieła rysunkowe i malarskie. Zachęcamy do owocnych poszukiwań i życzymy weny twórczej!

Więcej…

 

Pożegnanie Profesora Stefana Wyszkowskiego

Dziś, w listopadowy rześki poranek w obecności całej społeczności szkolnej podziękowaliśmy Stefanowi Wyszkowskiemu za długoletnią pracę w naszej Szkole.
Nie obyło się bez wzruszeń...
Panie Stefanie, dziękujemy!

Relacja fotograficzna

 

stat4u