Kurs przygotowawczy do egzaminów wstępnych.

Przetarg ofertowy na sprzedaż składnika rzeczowego majątku ruchomego - samochodu osobowego FIAT SCUDO

Ogłoszenie sprzedaży

Oferta na zakup samochodu

Umowa sprzedaży

OGÓLNOPOLSKIE TRIENNALE TKANINY ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW LICEÓW PLASTYCZNYCH SUPRAŚL 2016.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zaprzyjaźnione i zainteresowane szkoły do udziału w kolejnej edycji Triennale. Informujemy iż termin nadsyłania informacji do katalogu został przesunięty do 15.01.2016r.

Regulamin Triennale 2016.

Oświadczenie.

Lista zbiorcza prezentowanych prac.

Konkurs plastyczny dla uczniów III klas gimnazjów 2016

XI edycja konkursu plastycznego dla uczniów III klas gimnazjum

AUTOPORTRET - podobizna artysty wykonana przez niego samego. Często pełni funkcję narzędzia samopoznania i autorefleksji.

Artyści na autoportretach ukazują się w bardzo różny sposób np.: przy pracy, z rodziną lub przyjaciółmi. Przedstawiają się jako postacie historyczne, biblijne albo mitologiczne.

Wielu artystów malowało autoportrety niemal przez całe swoje życie m.in. Rembrandt van Rijn, Vincent van Gogh, Stanisław Wyspiański.

Wystawa plenerowa "Pastisz 2015".

Wernisaż wystawy "Wianki - Cuda!".