Obchody 70-lecia Liceum Plastycznego w Supraślu

Obchody 70-lecia LP Supraśl to był wspaniały dla nas czas. Te trzy słoneczne dni przepełnione były emocjami towarzyszącymi spotkaniom absolwentów, nauczycieli tych obecnych, a przede wszystkich tych sprzed lat. To było nasze wielkie święto i duma z barwnej historii, którą wspólnie zbudowaliśmy. Oto krótka relacja fotograficzna z obchodów.

Więcej…

 

Wernisaże wystaw na 70-lecie Liceum Plastycznego w Supraślu

Obchody 70-lecia Liceum Plastycznego poprzedziły wernisaże wystaw prac Uczniów naszej Szkoły

RELACJA FOTOGRAFICZNA

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszego września Liceum Plastyczne w Supraślu uroczyście rozpoczęło Nowy Rok Szkolny.

Relacja fotograficzna z uroczystości

 

Wystawa "70 x 70"

DRODZY ABSOLWENCI LICEUM PLASTYCZNEGO W SUPRAŚLU

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić WSZYSTKICH ABSOLWENTÓW do udziału w wystawie z okazji 70-lecia szkoły, wystawy której tytuł brzmi „70 x 70“.
PRACE NALEŹY DOSTARCZYĆ DO 15 SIERPNIA DO SEKRETARIATU SZKOŁY. O wstępnej propozycji depozytu prac związanej z ewentualną kolekcją prac absolwentów, porozmawiamy po otwarciu wystawy. dobrego odpoczynku, wielu inspiracji!!! czekamy na prace które powinny być opatrzone informacjami, które będzie można wykorzystać w wirtualnym katalogu powystawowym.
Szersze informacje na stronie:

Wystawa "70 x 70"

 

Warsztaty graficzne

W dniach 4-8 lipca w naszej szkole spotkało się kilkanaście osób z całej Polski, aby wspólnie tworzyć, wymieniać doświadczenia i przede wszystkim poznawać nowe  techniki graficzne. Profesjonalnie przeprowadzone przez mgr Kamilę Bednarską i prof. Marka Olszyńskiego warsztaty miały na celu zapoznanie uczestników z niedrogimi, łatwymi technikami nie wymagającymi zaplecza dydaktycznego. Są to techniki autorskie wymyślone i opracowane przez  Kamilę Bednarską i Magdalenę Uchman (Wydział Artystyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego). Pięć dni spędzonych na bardzo kreatywnej pracy w przesympatycznej atmosferze zaowocowało ciekawą wystawą którą można oglądać do 30 lipca w Bohemie w Supraślu.

Więcej…

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Nasze dziewczęta osiągnęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Więcej…

 

stat4u